logo

هرچیزی برای مقایسه

صفحه اصلی » مطالب عمومی » رنگ مو ایرانی یا خارجی؟

رنگ مو ایرانی یا خارجی؟

یکشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۵ | 4395 بازدید | بدون دیدگاه | مطالب عمومی

سلام دوستان رنگ مو ایرانی یا رنگ مو خارجی؟ در گذشته خانم ها برای رنگ کردن موها از حنا استفاده می کردند که برای تقویت مو بسیار مناسب تر بود کم کم حنا جای خودش را به رنگ موهای شیمیایی داد که باز هم رنگ مو افشان قدیم بسیار بهتر از رنگ موهای موجود در بازار امروزه بوده است. اصولأ اکثر خانم های ایرانی از قرمزی موها هنگام رنگ کردن مو شکایت دارند که این خصلت قرمز شدن مو برای بانوان ایرانی یک امر طبیعی محسوب می شود زیرا ؛تن قرمز در موهایشان دارند و به علت نزدیک بودن نژاد […]

سلام دوستان

رنگ مو ایرانی یا رنگ مو خارجی؟ در گذشته خانم ها برای رنگ کردن موها از حنا استفاده می کردند که برای تقویت مو بسیار مناسب تر بود کم کم حنا جای خودش را به رنگ موهای شیمیایی داد که باز هم رنگ مو افشان قدیم بسیار بهتر از رنگ موهای موجود در بازار امروزه بوده است.

%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b5-%d8%ad%d9%86%d8%a7
اصولأ اکثر خانم های ایرانی از قرمزی موها هنگام رنگ کردن مو شکایت دارند که این خصلت قرمز شدن مو برای بانوان ایرانی یک امر طبیعی محسوب می شود زیرا ؛تن قرمز در موهایشان دارند و به علت نزدیک بودن نژاد اسپانیایی و ایتالیایی به ایرانی ها توصیه می شود از این نوع رنگ مو استفاده کنید که با نام های ایرانی هم بسته بندی می شوند .رنگ موهای ترکیه ای و آلمانی مناسب رنگ موهای ما ایرانی ها نیست.گاهی اوقات دیده می شود خانم هایی که رنگ پوست و موهای روشنی هم دارند هنگام تغیر رنگ مو به زیتونی با مشکل رو به رو می شوند که این امر به همان درصد کمی که تن قرمزی در موهایمان داریم بر می گردد و باعث می شود پس از رساندن پایه مو به رنگ دلخواه بعد از چند بار شست و شو از زیتونی خارج شده و به تن نارنجی یا قرمز تمایل پیدا کند.

4b7c470d839cc4d67fa8dff87b700dc9

پس چون رنگ موهای خارجی مناسب رنگ موهای خودشان ساخته می شود برای ما ایرانی ها مناسب نیست و گاهی باعث می شود نتیجه دلخواه را به دست نیاوریم .بر اساس تجربیات به دست آمده جدای مهارت ترکیب رنگ بهتر است ما ایرانیان از رنگ موی ایرانی با کیفیت و اکسیدانی که مناسب همان رنگ مو است استفاده کنیم.

[poll id=”25″]

دیدگاه خود را به ما بگویید.
متن
نام (لازم)
ایمیل (لازم)
وبسایت