logo

هرچیزی برای مقایسه

صفحه اصلی » علمی » آموزشی » مقایسه پارچه های نمدی

مقایسه پارچه های نمدی

چهارشنبه, 10 می 2017 | 4156 بازدید | بدون دیدگاه | آموزشی, برند یا کالای برتر, هنرهای دستی

انواع پارچه های نمدی در ضخامت های مختلف ، رنگ های گوناگون و در طرح های مختلف زیبایی در بازار موجود می باشد. پارچه نمدی نازک (با ضخامت دو میلیمتر) پارچه ای با انعطاف بالا می باشد که به علت همین انعطاف پذیری، بیشترین کاربرد را در دست آفریده های نمدی دارد. تراکم مناسب همراه با ضخامت کم باعث شده است که این پارچه در ظریف ترین مصنوعات نمدی نیز کاربرد داشته باشد. پارچه نمدی نازک در دو کیفیت درجه یک و درجه دو قابل عرضه می باشد. یکی از مهمترین تفاوت این دو کیفیت در الیاف به کار رفته در آنها […]

انواع پارچه های نمدی در ضخامت های مختلف ، رنگ های گوناگون و در طرح های مختلف زیبایی در بازار موجود می باشد. پارچه نمدی نازک (با ضخامت دو میلیمتر) پارچه ای با انعطاف بالا می باشد که به علت همین انعطاف پذیری، بیشترین کاربرد را در دست آفریده های نمدی دارد. تراکم مناسب همراه با ضخامت کم باعث شده است که این پارچه در ظریف ترین مصنوعات نمدی نیز کاربرد داشته باشد.

پارچه نمدی نازک در دو کیفیت درجه یک و درجه دو قابل عرضه می باشد. یکی از مهمترین تفاوت این دو کیفیت در الیاف به کار رفته در آنها است. الیاف مورد استفاده برای پارچه نمدی درجه یک از الیاف دسته اول بوده و الیاف مورد استفاده در پارچه نمدی درجه دو از الیاف ریسایکل (بازیافتی) می باشد که همین امر باعث شده تا رنگ های پارچه های نمدی درجه دو مقداری مات و کدر باشد. از دیگر تفاوت های این دو کیفیت می توان به پایین تر بودن انعطاف پارچه نمدی درجه دو نسبت به پارچه نمدی درجه یک اشاره کرد. همچنین پارچه نمدی درجه دو هنگام برش، پُرز و گرد بیشتری  نیز تولید می کند.

مطالب دیگر را در مورد نمددوزی باwww.inyaon.com  دنبال کنید…

دیدگاه خود را به ما بگویید.
متن
نام (لازم)
ایمیل (لازم)
وبسایت