logo

هرچیزی برای مقایسه

صفحه اصلی » سیاسی اقتصادی » برند یا کالای برتر » بهترین مارک چرخ گوشت کدام است؟

بهترین مارک چرخ گوشت کدام است؟

چهارشنبه, 29 آگوست 2018 | 16442 بازدید | ۴ دیدگاه | برند یا کالای برتر
انتخاب بهترین چرخ گوشت

چرخ گوشت یکی از وسایل ضروری درآشپزخانه است که برای انتخاب بهترین مارک باید با انواع چرخ گوشت آشنا بود.

سلام دوستان

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که ترجیح می دهید گوشت چرخ کرده مصرفی خود را در خانه تهیه کنید بهتر است در مورد بهترین چرخ گوشت و ویژگی های آن اطلاعاتی کسب کنید

اغلب ما از محتویات گوشت چرخ کرده آماده اطلاعی نداریم مگر با یک قصاب خوب آشنا باشیم؛ در غیر اینصورت می توانید از چرخ گوشت استفاده کنید. با استفاده از این دستگاه می توانید میزان چربی گوشت را تنظیم کنید و گوشت طعم بهتری خواهد داشت زیرا  اغلب گوشت های چرخ شده بسته بندی تازه نیستند و آب میان بافتی خود را از دست داده اند. اجزای چرخ گوشت

چرخ گوشت وسیله ای است که از آن برای ریز کردن قطعات بزرگ گوشت استفاده می کنند و در انواع دستی و برقی و خانگی و صنعتی وجود دارد. چرخ گوشت در سایزهای مختلفی وجود دارد که با توجه به سایز آن، میزان گوشتی که می توان وارد دستگاه کرد هم فرق می کند. تیغه سه پر یا چهار پر، میله جلو برنده ای به شکل حلزونی، محفظه اصلی دستگاه، فیلتری با سطح سوراخ سوراخ یا صفحه برش، محفظه ورودی گوشت که دهانه گشاد دارد، اجزای اصلی چرخ گوشت هستند.
اولین چرخ گوشت قبل از جنگ جهانی اول و توسط آشپزی آلمانی ساخته شد که به صورت دستی و ساده بود اما بعد از جنگ جهانی دوم مخترعان آمریکایی اولین چرخ گوشت برقی را وارد بازار کردند که توسط شرکت جنرال موتورز ساخته شده بود.

برای انتخاب بهترین مارک چرخ گوشت موجود در بازار باید به مهم ترین مشخصات آن توجه کرد:
قدرت چرخ‌کنندگی (بر حسب گرم در دقیقه)، سرعت چرخ‌کنندگی (بر حسب دور در دقیقه)، نوع ولتاژ تغذیه (برحسب ولت)، توان موتور (بر حسب وات) و وزن دستگاه (بر حسب کیلوگرم)

انواع چرخ گوشت
۱- از نظر وضعیت موتور و بدنه نسبت به هم، به دو نوع افقی و عمودی تقسیم می شوند.
۲- موتور چرخ گوشت به صورت ساده یا دارای قابلیت معکوس کننده دور موتور است که نوع دوم پیشرفته تر است و به صورت لحظه ای، موتور در جهت عکس حرکت می کند و برای رفع گریپاژ مفید است.

خرید بهترین مارک چرخ گوشت

چرخ گوشت یکی از ملزومات آشپزخانه است که دارای انواع مختلف و با کارکردهای متفاوتی می باشد؛ داشتن قابلیت درست کردن سوسیس و گلوله های گوشتی، وجود انواع رنده و سیستم چرخش معکوس برخی از قابلیت های چرخ گوشت های پیشرفته می باشد. شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، بهترین مارک چرخ گوشت را خریداری کنید. قبل از انتخاب بهترین مارک چرخ گوشت باید به اینکه بهترین چرخ گوشت چه مشخصاتی دارد، توجه کنید.

۱- داشتن بالاترین قدرت و توان موتور: توان مصرفی چرخ گوشت در انواع چرخ گوشت متفاوت می باشد اما بهترین مارک چرخ گوشت دارای بیشترین توان و قدرت می باشد. البته شما باید با توجه به نیاز خود توان مورد نظر را انتخاب کنید اما هرچه توان بالاتر باشد سرعت کار افزایش می یابد و در زمان کمتری کار تمام می شود. این قابلیت باعث می شود در استفاده های طولانی، فشار کمتری به دستگاه وارد شود و در نتیجه فرسایش قطعات کمتر و عمر دستگاه افزایش می یابد.
۲- داشتن سیستم چرخش معکوس: کلید برگردان (Reverse) یا سیستم چرخش معکوس، کلیدی است که در صورت گیر کردن رگ و پی یا استخوان در داخل مارپیچ مورد استفاده قرار می گیرد. وجود کلید Reverse این مزیت را دارد که بدون باز کردن چرخ گوشت می توان گوشت گیر کرده در میان دنده ها را از چربی جدا کرد و از قسمت گلویی آن خارج کرد. با فشردن کلید برگردان (Reverse) تیغه چرخ به صورت معکوس حرکت می کند و مواد از داخل گلویی خارج می شود.
۳- پنجره های چرخ گوشت یا شبکه در سایز های مختلفی وجود دارد و تعداد آن ها با توجه به اینکه هر کدام کارایی خاصی دارند نیز مهم است و یکی از فاکتورها برای انتخاب بهترین مارک چرخ گوشت وجود مشبک های متنوع به همراه دستگاه است. زیرا به کمک آن ها می توان گوشت را در سایز های مختلفی چرخ کرد و رشته های گوشت را به اندازه دلخواه درآورید؛ هرچه مشبک ریزتر باشد رشته های گوشت هم ظریفتر هستند.چرخ گوشت با پنجره و تیغ مخصوص

۴- داشتن سیستم محافظت حرارت یکی دیگر از ویژگی های بهترین مارک چرخ گوشت می باشد. از آن جا که کارکرد سریع و سرعت زیاد سبب گرم شدن موتور می شود، با وجود داشتن چنین سیستمی هر گاه موتور بیش از حد گرم شد دستگاه خاموش می شود تا به موتور آسیب وارد نشود. در مدل هایی که این سیستم وجود ندارد خود فرد باید در مدت زمان مشخصی دستگاه را خاموش کند که در غیر اینصورت دستگاه خراب  می شود.
۵- جنس محفظه، تیغه و مشبک ها بهتر است ضد زنگ باشد تا علاوه بر افزایش عمر چرخ گوشت، قططعات قابل شستشو باشند. جنس تیغه ها باید به گونه ای باشد که با استفاده مکرر فرسوده و کند نشود. اگر تیغه از آلیاژ خوبی نباشد و تیز نباشد، گوشت ها به جای چرخ شدن، له می شوند.
۶- حداکثر ظرفیت دستگاه که بر حسب کیلوگرم در دقیقه سنجیده می شود نشاندهنده ظرفیت خروجی دستگاه است و در برندهای مختلف مفاوت می باشد. برای انتخاب بهترین مارک چرخ گوشت بهتر است است ظرفیت خروجی آن بیش از یک و نیم کیلوگرم در دقیقه باشد.
۷- لوازم جانبی همراه با چرخ گوشت هم در تعیین بهترین مارک چرخ گوشت تاثیر گذار می باشد؛ سوسیس ساز و کبه ساز رایج ترین لوازم جانبی چرخ گوشت می باشند. اگر یکی از لوازم جانبی به همراه چرخ گوشت نبود می توانید آن ها را به صورت جداگانه خریداری کنید و کارایی چرخ گوشت خود را ارتقاء دهید. با اتصال مکمل هایی چون مکمل آبمیوه گیری، مکمل سالاد ساز و .. بر روی چرخ گوشت می توانید از آن برای تهیه آبمیوه، خرد کردن انواع دانه های روغنی، خرد کردن انواع سبزیجات و … استفاده کنید؛ البته این قطعات جانبی حتما باید توسط شرکت سازنده چرخ گوشت و متناسب با مدل آن تولید شده باشد چون در غیر اینصورت قابل استفاده نیست.

۸- اندازه سینی هم در مارک های مختلف متفاوت می باشد و اندازه آن به شما بستگی دارد. به عنوان مثال افرادی که ماهی یکبار با دستگاه خود کار می کنند باید یک چرخ گوشت قوی با سینی بزرگ داشته باشند تا بتوان مقدار زیادی گوشت در هر بار درون آن ریخت اما افرادیکه در فواصل کوتاه با چرخ گوشت کار می کنند بهتر است از چرخ کوچکتر یا حتی چرخ دستی استفاده کنند.
۹- قیمت چرخ گوشت در انتخاب برند چرخ گوشت تاثیر زیادی دارد و با توجه به کیفیت، کارکرد و ویژگی های آن متفاوت است و شما با توجه به بودجه خود می توانید برندی را خریداری کنید.

بهترین مارک های چرخ گوشت

شرکت های مختلف داخلی و خارجی در زمینه تولید انواع چرخ گوشت فعالیت می کنند که پارس خزر، پاناسونیک، بوش، تفال، کنوود، دلونگی، ناسیونال، مونیلکس، گاستروبک، فلر، کلترونیک، براون، ساپر، هاردستون، ایشا، عود، سرجیو، زیلان، پروفی کوک، بومن، ماهسونیک، لاکور، هایسونگ، سنکور، ساپر، سانی، ویداس، گوسونیک، دسینی، بیشل، لومکس، بلک اند دکر، چند نمونه از برندهای فعال در این زمینه می باشند.

حال که با ویژگی های بهترین چرخ گوشت آشنا شدید به معرفی ۶ برند برتر که بیشترین طرفدار را دارند، خواهیم پرداخت:

۱- بوش
شرکت آلمانی بوش از سال ۱۸۸۶ توسط رابرت بوش شروع به کار کرد. البته در ابتدا بوش یک کارگاه تولید لوازم خانگی بود که با تلاش و ساخت محصولات باکیفیت، اطمینان مشتریان را جلب کرد و اکنون با بیش از یک قرن تجربه، به عنوان بهترین مارک لوازم برقی به شمار می رود. چرخ گوشت های تولیدی این برند نیز بهترین مارک چرخ گوشت هستند که به خاطر راندمان بالا و مصرف انرژی پایین طرفداران زیادی دارند. در ادامه با دو مدل از چرخ گوشت های بوش آشنا می شویم:

بوش بهترین مارک چرخ گوشت است

چرخ گوشت بوش مدل MFW67440

چرخ گوشت بوش مدل MFW67440

توان ۲۰۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، لوازم کبه ساز، رنده، برش دهنده ورقه‌ای
جنس تیغه استیل
جنس سینی پلاستیک
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی ۳۵۰۰ گرم در دقیقه، سیستم چرخش معکوس،
جنس بدنه پلاستیک، جنس لوله ناودانی فلزی

چرخ گوشت بوش مدل MFW68660

توان ۲۲۰ وات
لوازم جانبی کبه ساز، سوسیس ساز، قطعه مخصوص آبگیری
جنس تیغه استیل
جنس سینی استیل ضدزنگ
سایر ویژگی ها قابلیت چرخش معکوس ندارد، دارای میزان خروجی۴۳۰۰ گرم در دقیقه،
کوپلینگ با قابلیت محافظت در مقابل بار اضافه، پایه های ضدلغزش

۲- مولینکس
مولینکس یک شرکت فرانسوی است که از سال ۱۹۳۷ کار خود را در زمینه ساخت لوازم برقی خانگی آغاز کرد. این شرکت به خاطر کیفیت محصولات، تنوع در محصول و ساخت محصولاتی شیک و زیبا طرفداران زیادی دارد. چرخ گوشت های تولید این شرکت را می توان جزء بهترین مارک چرخ گوشت دانست. چرخ گوشت مدل ME740H، چرخ گوشت hv4 مدل ME411، چرخ گوشت HV8 ME605، مدل HV8 ME610، HV8 ME665،  ME41113EوME626132 چند نمونه از محصولات این شرکت می باشند. در ادامه نیز با سه محصول پرطرفدار این شرکت آشنا خواهید شد:

مولینکس بهترین مارک چرخ گوشت

چرخ گوشت مولینکس مدل ME511H

چرخ گوشت مولینکس مدل ME511H

توان ۱۶۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای سه شبکه
جنس تیغه استیل ضدزنگ
جنس بدنه پلاستیک
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی۲۳۰۰ گرم در دقیقه، دارای خردکن ۶۰۰ میلی لیتری، سیستم چرخش معکوس ندارد

چرخ گوشت مولینکس مدل ME452

توان ۲۰۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز،۳ رنده‌ی ریز، درشت و چیپس ساز و ۲ عدد شبکه پنجره ای
جنس تیغه استیل
جنس سینی پلاستیکی
سایر ویژگی ها سیستم چرخش معکوس ندارد، قابلیت شست و شوی اقلام همراه در ماشین،
دارای میزان خروجی ۲۳۰۰ گرم در دقیقه

چرخ گوشت مولینکس مدل ME6251

توان ۱۸۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای سه تیغه برش
جنس تیغه استیل ضدزنگ
جنس سینی پلاستیک شفاف
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی ۲۹۰۰ گرم در دقیقه، دارای سیستم چرخش معکوس،
دارای لوله ناودانی فلزی، دارای پایه های ضد لرزش

۳- پاناسونیک
پاناسونیک شرکت الکترونیکی ژاپنی و چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در کادوما قرار دارد. این شرکت از سال ۱۹۱۸ شروع به کار کرد و در طی این سال ها همردیف شرکت های بزرگ ژاپنی چون سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا بوده است. برندهای ناسیونال، تکنیکس و سانیو نیز زیر مجموعه های پانوسونیک هستند. پاناسونیک در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان چهارمین تولیدکننده تلویزیون در جهان شناخته شد و چرخ گوشت های ساخته شده توسط این برند نیز از کاربردی ترین دستگاه ها هستند که از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته می شوند.
چرخ گوشت مدل MK-ZJ3500، چرخ گوشت مدل MK-ZJ2700، مدل MK-G1800، MK-MG1000، مدل MK-MG1300-1360، مدل MK-ZG1500، مدل MK-GN1760، مدل MK-GN40 و مدل MK-GN1460 چند نمونه از چرخ گوشت های ساخته شده توسط این برند می باشند. در ادامه نیز با سه مدل از این برند آشنا خواهیم شد:

چرخ گوشت پاناسونیک بهترین چرخ گوشت

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-G1800

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-G1800

توان ۱۸۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای سه شبکه
جنس تیغه استیل ضدزنگ
جنس سینی فلزی
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی۱۸۳۳ گرم در دقیقه، سیستم چرخش معکوس،
مجهز به سیستم محافظت در برابر بار اضافه

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-ZG1500

توان ۱۵۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز، ۲ صفحه برش
جنس تیغه استیل ضدزنگ
جنس سینی پلاستیکی
سایر ویژگی ها دارای کلید انتخابگر چرخان سه حالته، دارای قابلیت چرخش معکوس اتوماتیک،
دارای میزان خروجی۱۵۰۰ گرم در دقیقه

چرخ گوشت پاناسونیک مدل MK-GN1760

توان ۱۷۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای دو شبکه (یکی برای چرخ کردن گوشت و دیگری برای سبزی)
جنس تیغه فولاد ضدزنگ
جنس سینی فلزی
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی ۶۵۰۰ گرم در دقیقه، دارای سیستم قطع کننده خودکار،
مجهز به کلید دور بر گردان موتور

۴- هاردستون
هاردستون شرکتی انگلیسی است که از سال ۲۰۰۱ شروع به کار کرده است. چرخ گوشت های تولیدی این شرکت جزء بهترین مارک های چرخ گوشت موجود در بازار است. در ادامه چند مدل از این برند را معرفی خواهیم کرد:

هاردستون برند برتر در ساخت چرخ گوشت

چرخ گوشت هاردستون مدل MG 1215

چرخ گوشت هاردستون مدل MG 1215

قدرت ۱۵۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای سه تیغه برش
جنس تیغه فولاد
جنس سینی پلاستیک
سایر ویژگی ها سیستم قطع خودکار دراثر بار زیاد، دارای سیستم چرخش معکوس

چرخ گوشت هاردستون مدل MGD2201S

قدرت موتور ۲۲۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای سه تیغه برش
جنس تیغه استیل ضدزنگ
بدنه دستگاه از جنس آلومینیوم یکپارچه و ضد خش
سایر ویژگی ها سیستم قطع خودکار در اثر بار زیاد، دارای سیستم چرخش معکوس، دارای اهرم قفل

چرخ گوشت هاردستون مدل MGP5001

قدرت موتور ۲۲۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز و دارای دو تیغه برش
جنس تیغه استیل
سایر ویژگی ها بدنه پلاستیکی، دارای سیستم چرخش معکوس

۵- تفال
تفال یک شرکت فرانسوی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۵۶ در زمینه تولید لوازم آشپزخانه آغاز کرده است. تفال مخترع ظروف نچسب است و علاوه بر تولید ظروف آشپزخانه، لوازم برقی نیز تولید می کند. کیفیت محصولات، تنوع، رنگ بندی و راحتی کار باعث شده تفال به یک برند برتر تبدیل شود و محصولات آن در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا به فروش می رسد.

چرخ گوشت تفال

چرخ گوشت تفال مدل NE608

چرخ گوشت تفال مدل NE608

توان ۱۸۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، لوازم کبه ساز، لوازم بیسکویت ساز، دارای ۳ شبکه
جنس تیغه استیل
جنس سینی پلاستیک شفاف
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی۲۰۰۰ گرم در دقیقه، سیستم چرخش معکوس، ظرف فوقانی استیل ضد زنگ

چرخ گوشت تفال سری لو اشوآر مدل ME710

توان ۱۸۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، کبه ساز، لوازم بیسکویت ساز، دارای ۲ شبکه و ۳ تیغه
جنس تیغه استیل ضدزنگ
جنس سینی استیل ضدزنگ
سایر ویژگی ها محفظه یکپارچه نگهداری لوازم جانبی، دارای قابلیت چرخش معکوس،
دارای میزان خروجی۲۰۰۰ گرم در دقیقه

چرخ گوشت تفال مدل NE610138

توان ۲۴۰۰ وات
لوازم جانبی کباب ساز,سوسیس ساز و دارای دو شبکه ریز و درشت
جنس تیغه استیل ضدزنگ
جنس بدنه و سینی پلاستیکی
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی ۲۰۰۰ گرم در دقیقه، محفظه نگهداری سیم و قطعات جانبی، سیستم دور معکوس

۶- پارس خزر
پارس خزر برندی ایرانی است که از سال ۱۳۴۷ با همکاری کارخانه توشیبای ژاپن کار خود را با نام پارس توشیبا و در استان گیلان آغاز کرد. این شرکت نام خود را در سال ۱۳۶۱ به شرکت صنعتی پارس خزر تغییر داد. قیمت مناسب و کیفیت مطلوب محصولات این شرکت باعث شده پارس خزر به عنوان بهترین مارک چرخ گوشت شناخته شود. در ادامه با سه مدل چرخ گوشت از این برند آشنا می شویم:

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG 1100P

توان ۴۵۰ وات
لوازم جانبی دارای یک شبکه و دارای محفظه جمع آوری سیم
جنس تیغه استیل
جنس بدنه پلاستیکی
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی۱۰۰۰ گرم در دقیقه، دارای سینی بزرگ و جاداربرای سرعت بخشیدن به کار

چرخ گوشت پارس خزر مدل MG-1600P

توان ۱۰۰۰ وات
لوازم جانبی سوسیس ساز، قابلیت نصب مکمل چرخ گوشت و رنده
جنس تیغه فولاد
جنس سینی پلاستیکی
سایر ویژگی ها دارای لوله ناودانی فلزی و پایه های ضد لرزش ، دارای قابلیت چرخش معکوس ،
دارای میزان خروجی۱۲۰۰ گرم در دقیقه

پارس خزر بهترین مارک چرخ گوشت ایرانی

چرخ گوشت پارس خزر مدل Buffalo-2020

توان ۱۰۰۰ وات
لوازم جانبی دارای دو شبکه ، دارای ظرف نگهداری ، درپوش سینی، سوسیس ساز
جنس تیغه فولاد
جنس سینی فلزی به همراه درپوش مخصوص سینی
سایر ویژگی ها دارای میزان خروجی ۱۲۰۰ گرم در دقیقه، مجهز به کلید دور برگردان موتور (Revers)،
جنس بدنه پلاستیک

نگهداری از چرخ گوشت

حتی اگر شما بهترین مارک چرخ گوشت را خریداری کنید اما در هنگام استفاده از آن نکاتی را رعایت نکنید، طول عمر دستگاه کاهش می یابد و قطعات آن زودتر خراب می شوند. بنابراین باید نکات زیر را رعایت کنید:

۱- حتی بهترین چرخ گوشت هم نمی تواند کار غذاساز را انجام دهد زیرا استفاده از این وسیله برقی برای خرد کردن سبزی و مواد غذایی آب دار اشتباه است زیرا علاوه بر آنکه تیغه ی دستگاه کند می شود، آب موجود در این مواد نیز در صورت نفوذ به اجزای داخلی دستگاه و موتور آن باعث خرابی و کوتاهی عمر آن می شود.
۲- گوشت ها را قبل از ریختن در دستگاه به قطعات کوچک تقسیم کنید، با این کار هم محفظه قرار گیری گوشت آسیب نمی بیند و هم موتور مجبور نیست توان زیادی را برای چرخ کردن گوشت ها بکار گیرد. در ضمن از گوشت بدون رگ و پی استفاده کنید چون رگ در اثر گیر کردن به تیغه مانع از چرخش آن وفشار به دستگاه می شود.تیغه ی چرخ گوشت۳- وقتی کار شما با دستگاه تمام شد تمام قطعات آن را تمیز کنید تا مواد غذایی روی آن باقی نماند و حتما قطعات را خشک کنید.
۴- هر سه ماه یکبار با تیز کردن تیغه ها، قدرت چرخ کردن دستگاه را افزایش دهید. تیغه و پنجره چرخ گوشت لبه های تیزی دارند که برای تیز کردن آن ها نباید از سنگ ها معمولی استفاده کرد؛ سنگ های مغناطیسی بهترین وسیله برای تیز کردن این ابزار می باشند.
۵- در صورتیکه درون محفظه دستگاه خالی است آن را روشن نکنید چون در اینصورت سرعت چرخش بالا می رود و بالا رفتن دور موتور باعث گرمای محصول و فرسودگی قطعات موتور می شود.
۶- سعی کنید گوشت ها را قبل از چرخ کردن کاملا تمیز کنید زیرا حتی اگر شما بهترین چرخ گوشت را هم داشته باشید رگ و پیه داخل گوشت با ماندن بین تیغه فشار زیادی به دستگاه وارد می کند.
۷- موتور چرخ گوشت های خانگی مانند چرخ گوشت صنعتی قدرتمند نیست به همین دلیل به مدت طولانی از آن استفاده نکنید (بیشتر از ۱۵ دقیقه) زیرا عمر دستگاه کم می شود. اگر می خواهید مقدار زیادی گوشت را چرخ کنید هر چند دقیقه آن را خاموش کنید.
۸- برای شستشوی بهتر دستگاه مدلی را انتخاب کنید که شستن آن آسان باشد.
۹- هنگام کار گوشت کوب چرخ را درون محفظه قرار دهید تا حادثه ای رخ ندهد و برای هدایت گوشت از استوانه پلاستیکی استفاده کنید و هیچ گاه انگشتان خود یا وسیله ای فلزی را وارد گلویی نکنید.
۱۰- بچه ها به کار کردن با چرخگوشت و تقلید کار شما علاقه دارند پس هیچ وقت کودک را با دستگاه تنها نگذارید.
۱۱- دستگاه را روی سطح صاف قرار دهید تا جریان هوا بتواند از صفحه مشبک کف چرخ گوشت وارد شود و موتور را خنک کند.

اگر هنگام خرید با دقت انتخاب کنید علاوه بر آن که از کالای خریداری شده برای مدت طولانی استفاده می کنید از خرید خود و آرامشی که برای شما به ارمغان آورده احساس رضایت خواهید کرد.

دوستان عزیز اگر در رابطه با خرید چرخ گوشت نظر یا تجربه ای دارید، لطفا آن را با ما و دوستان خود در میان بگذارید.

 

۴ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 1. Sama-R گفت:

  این چرخ گوشت هایی ک معرفی کردید الان خیلیییییی گرون شدند چرخ گوشت های ایرانی خوب هم داریم کاش آنها رو هم معرفی میکردید

  • من از بین چرخ گوشت های ایرانی با پارس خزر آشنا هستم چون خودم ازش استفاده می کنم واقعا راضیم.
   اگر شما برندهای دیگر را می شناسید که کیفیت آن خوب است لطفا معرفی کنید

 2. رها گفت:

  ممنون از شما برندهای خوبی را معرفی کردی
  از مشاهده ویدئو نیز لذت بردم

  • بهار گفت:

   سلام دوست عزیز
   خوشحالم که مطلب مورد توجه شما قرار گرفت و از ویدئو نیز لذت بردید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.
متن
نام (لازم)
ایمیل (لازم)
وبسایت